Averich - retribution paladin- PŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Averich
Uchazeč

Averich - retribution paladin- PŘIJAT

Příspěvek#1 » čtv 15. pro 2016 19:55:20

Zdravím,
na úvod si dovolím se krátce představit. Jmenuji se Petr, ale většina na mě může narazit pod nickem Averich, je mi 22 let a momentálně se věnuji magisterskému studiu informatiky v Brně. Vedle WoW rád sportuji a v minulosti jsem několik let reprezentoval ČR ve sportovním karate.

Averich
Momentálně hledám guildu na progress mythic contentu a nastávající Nighthold. Co se týče mojí ingame postavy, tak jsem main specem retribution paladin a můj aktivní offspec je protection. Vše co by Vás mohlo zajímat se pokusím shrnout níže:

Addony a UI
Hraju se Z-perlem a pro action bary mám klasické blizz UI: http://imgur.com/5FmO6Mw
  • DBM
  • Z-Perl UI
  • Recount
  • EPGP

Zkušenosti
Část zkušeností se dá již vyčíst z předcházejícího zmíněného progressu a logů. Co se týče předchozích zkušeností, tak WoW hraju od Vanilly, ale drtivou většinu času jsem strávil na free serverech. Offi jsem zkoušel na WoD, a až teprve na Legionu jsem se zde pořádně upíchl. Většinu svého času jsem hrával PvP, ale celý Legion silně směřuji k PvE contentu. V současné době asi nejvíce hraju keystone dungeony, což je vidět na wowpgoressu.

Co můžu nabídnout?
Primárně můžu nabídnout kvalitní dps do raidů i keysotne dungeonů. Rychle se učím a jsem chápavý, rozhodně nejsem člověk, kvůli kterému by ostatní wipovali. Jsem velice flexibilní co se týče mého main a off specu a nemám problém kdykoliv využít svůj offspec, pokud s tím mohu počítat i u ostatních. Maximální znalost vlastní classy a jak z ní vytěžit maximum na každém encounteru.

Co hledám a očekávám
Po nedávném odchodu z předchozí guildy, kvůli neshodě mezi mnou a guild masterem (pokud by Vás zajímaly detaily tak radši na voice chatu, nebo něčem interaktivnějším než je fórum), si chci najít nový kolektiv, ve kterém jde primárně o zábavu. Chci najít zázemí pro progress contentu adekvátního mým zkušenostem a gearu a to nejlépe nejen v raidech, ale i keystone dungeonech.

Raid timy
U raid timů jsem narazil na jednu nesrovnalost mezi informacemi na fóru a guild page na wowprogress (3x vs 4x týdně). Každopádně za mě platí, že WoWkem nežiji a beru to jako zábavu a podle toho jsem taky dostupný na raid - ideálně bych raidoval 2x až 3x týdně, ale někdy se to může i lišit na základě toho kolik mám zrovna volného času. Vždy jsem schopen se vyjádřit dostatečně dopředu, aby bylo jasné, zda budu na raid připraven nebo nikoliv. Nikdy mi nedělá problém se na raidu vystřídat s lidmi, kteří jsou na daném encounteru potřebnější nebo jim tam padá BiS loot.

Pokud máte cokoliv na co byste se chtěli doptat, tak směle do toho. Klidně mě můžete kontaktovat i ingame a případně se můžeme sejít na voice chatu. Díky za přečtení :).

casstel
Officier
Officier

Re: Averich - retribution paladin

Příspěvek#2 » čtv 15. pro 2016 23:42:10

Ahoj,
Přihláška vypadá v poho, i logy jsou fajn. Byl bych za test raid ve středu (21.12).
Invuje se v 19:45.
Casstel

dRoGyG
Uchazeč

Příspěvek#3 » pát 16. pro 2016 15:32:12

Musím říct, že po dlouhé době (asi 2 let) konečně vidím přihlášku, jak by asi cca měla vypadat :).
Obrázek

Averich
Uchazeč

Příspěvek#4 » pon 19. pro 2016 17:09:44

Předpokládám, že více lidí se již nevyjádří. Ve středu tedy budu připravený na raid :).

Zpět na “Přihlášky”