Arms Warr - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Recklessness
Uchazeč

Arms Warr - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » pát 23. pro 2016 4:58:56

armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... sness/simp

Ako prve sa asi strucne predstavim , Ahoj moje meno je Roland , som niekde zo slovenska a jedinu hru co hram je Warcraft us nejaky ten piatok , pracujem ako obchodnik nemam pracovnu dobu na hru a ine srandy mam kopec volneho casu a neovladam pravopis.

Guild hystori : Od datadisku Wotlk som raidoval v guilde MYTH kde som odprogresoval cele ICC na poste class leadra all melee class dalsie datadisky som aktivne neraidoval naposledy WOD ale to len chvilku Black Rock Foundry v guilde som bol dlhsiu dobu ako neaktivny clen , za ten cas sa tam toho hodne zmenilo a mne to us nevihovovalo takze som guildu leavol a siel len tak for fun hrat z kamosmi z mesta do Gravity core kde sme chvilku hraly ale guilda nebola schopna zlozit grupu 20 ludi na progress Mythicu , takze teraz si hladam solidnu guildu ako jednotlivec kedze by som si tento datadisk chcel nejaky ten mythic odporgresovat a co to zabit.

Pve skusenosti : Ako som us vysie uviedol aktivne som raidoval naposledy datadiskt WOTLK co je us hodne davno ale urcite som to hrat nezabudol odwipoval som toho hodne hlavne na LK HC ,moja pripravenost na raid bola je a vzdy bude 100% . Viac pisat tu nema zmysel aktualny content som na Mythic videl jedine na youtube, urcite to ale premna nebude problem.

Main/Off spec : Ako main spec som sa rozhodol hrat armsa ta mechanika mne osobne viac vyhovuje a vzdy som preferoval tento spec , hravam talent build pre maximalny single target dps, na niektore fighty pouzivam SS (sweeping strikes) podla potreby . Arms weapon LVL 40 ILVL 878 equiped, je tam este co doladovat ale myslim ze na mythic raid to staci.
Ako off spec mam Prot v ktorom tankujem Mythic + 5 man a ine , myslim si ze tankovaci spec ovladam rovnako dobre ako dps cize nemam problem tankovat kludne aj v raide keby nahodou niekto odpadol ... Prot weapon LVL 33 ILVL 880 equiped

Moj PC a internetove pripojenie : hravam na myslim solidnom pocitaci FPS v raide mam 50-60 na high detailoch , internet mam taktiez vpohode vypadok mavam asi tak raz za mesiac aj to len tak na minutku hned to naskoci , alebo staci len restartnut router , mikrofon Ts3 alebo ine samozrejme mam a kumunikacia mi nerobi problem

Logy : Bohuzial nemam skade poskitnut kedze moja guilda neraiduje a nahravat to z pugu myslim ze nema zmysel
Ui : http://imgur.com/SMMwzxu

Preco Crows co ocakvam a co ponukam : Asi preto lebo sa mi paci ten nazov a na wowprogrese hladate warra , ocakavam stale miesto v raide normalny pristup a pohodovu partu ludi ktory si chcu zahrat a rovnako ako ja nieco odporogresovat potrapit sa stym co blizzard prinesie a nieco zabit . Ponuknut vam mozem stalu ucast na vasich raidoch ,focus pripravenost a vlastne vsetko co ma poriadny raider splnat

Na zaver chcem vpored podakovat za zhodnotenie mojej prihlasky

Estriček
Guild Friend

Re: Arms Warr

Příspěvek#2 » pát 23. pro 2016 8:08:23

K forme textu radšej nič.
Armory odkaz mne nefunguje, ale môže byť chyba u mňa.
,,Nepoznám to, ale isto to zvládnem,, ako naša politickà elita. Tiež som LK 25 HC raidoval a povedať, že sa veľa nezmenilo chce guráž.
Očakávaš stále muesto v raide bez mythic skúseností. +1
Ešte šťastie že sa nevoláme Gumimackovia, lebo by si sa k nám neprihlásil.
PROTI
Obrázek

dRoGyG
Uchazeč

Příspěvek#3 » pát 23. pro 2016 10:14:18

Ahoj,

Bohužel si myslím, že nyní pro tebe nebude uplatnění. Potýkáme se situací, kde raid DPS složení je z 80-90% melee a poslední dobou je těch ranged málo. I když máme v guildě jenom 1 warriora, stejně si myslím, že těch melee class je tu požehnaně.

Každopádně si počkej na vyjádření officírů :)
Obrázek

Syph
Officier
Officier

Příspěvek#4 » pát 23. pro 2016 12:36:26

mno takze predpokladam ze toto si ty http://www.wowprogress.com/character/eu ... cklessness
len mi nejde do hlavy > ty pises ze mas 878 zbran ale tu je 902
eq relativne fajn (2 bis legendarky ) takze by si teoreticky mal tocit, na jeden trial ta vyskusat mozme vzhladom na to ze sme tu mali aj horsich tragedov
no je to tak jak drogy pise, v raide je uz teraz prevaha melee takze ocakavat miesto v core group je trochu out of reality

co sa logov tyka... pre buducnost, ked budes niekam podavat prihlasku tak si tie logy urob kludne aj z pugu hc (pokial narazis na relativne normalnu grupu tak sa z tych logov predsalen da vela vycitat)

su vianoce, ja davam + (s velkym sebazaprenim , lebo tym ze sa ti paci nas nazov si to naozaj zaklincoval)

Recklessness
Uchazeč

Příspěvek#5 » pát 23. pro 2016 13:36:42

878 som mal namysli gear ne zbran len to tam neni nijak oddelene moc na pisanie niesom prihlasku pisem 2x vzivote naposledy som ju pisal do mythu taktiez bola katastroficka a vzdy bude pokial hladate niekoho kdo vie pisat tak to ja niesom.

Estriček pochopil si ma zle nevadi skus to precitat este raz a mozno to bude lepsie.

Recklessness
Uchazeč

Příspěvek#6 » pát 23. pro 2016 13:41:47

jo a kedze teda mate hodne melee je zbytocne ma skusat na nejakom raide nepotrebujem sa nikam tlacit do raid core sa urcite nedostanem ked to napise oficier tak to berem tak ze to tak bude niesom zvyknuty na striedacky a podobne , tzn dakujem za vase hodnotenie skusim to teda inde .

dRoGyG
Uchazeč

Příspěvek#7 » pát 23. pro 2016 13:46:34

Recklessness určitě nejde o češtinu nebo slovenštinu, ale občas je fajn udělat aspoň čárku nebo tečku, aby bylo jasné, že věta končí a dalo se to aspoň lépe rozluštit. Určitě tě nikdo nebude odsuzovat za tvoji slovenštinu :)
Obrázek

Zarog
Guild Master
Guild Master

Příspěvek#8 » sob 24. pro 2016 1:08:32

Pro tvé zkušenosti z mythic progressem je mě líto. Melee je v raidu až moc a konkurence je vysoká.

Jsem proti přeji hodně štěstí jinde
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Přihlášky”