Nemlehet - MM hunter - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Nemlehet
Uchazeč

Nemlehet - MM hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » ned 11. pro 2016 21:23:41

Základné informácie o mne:
Ingame nick : Nemlehet
Vek : 21

Odkaz na armory
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... het/simple

Skúsenosti
WOWko hrám od 14 rokov a začal som hrať na free servery Narnias . Vždy som hrával iba huntera. Mám skúsenosti z TBC raidov okrem sunwell. Neskôr keď dali datadisk WOTLK tak som sa dostal na raidy ako je Naxx a Ulduar po rozpade guildy som prestal hrať a začal som hran na Offi kde v tom čas bol datadisk Cataclysm. Bohužial som prišiel pri konci takže skúsenosti s cata nemám žiadne , stihol som doexpiť a pripravovať sa na Pandu. Tento datadisk ma sklamal a PvE som hrával iba zriedka , prednosť som dával PvP . Z datadisku WOD som si užil iba prvý raid Highmaul a ďalej som sa s guildou nedostal.

Momentálny prehľad
Datadisk Legion ma strašne prekvapil a užívam si ho naplno. Skúsenosti s raidmi mám EN normal a HC ,ToV iba Helyu na normal.

Čím vám môžem byť prínosom
Jednoznačne je to aktivita váš RT mi úplne vyhovuje.
Brain ( mylsím si že v PvE treba brain mať , je to vidieť napríklad pri LFR )
Není som konfliktný človek.
Čo sa týka skillu si ma budete musieť odskúšať :D

Dôvod prečo som odišiel z poslednej guildy?
Guilda kde som bol sme si dávali HC a išlo sa na progres mythic bohužial zo dňa na deň v guilde zostalo pár ľudí a neviem ani kam zmizli. Guild banka vybrakovaná a nikto ani nič nepovedal. Momentálne guildu nemám.

Prečo chcem ísť práve k vám?
Myslím si že je to jednoznačné - Konečne zažiť nejaký ten mythic raid keďže som mythic ešte nebol a aj keby som sa nedostal do R1 tak aspoň aj HC či normal raidy na úrovni.
Spoznať nových zaujímavých ľudí.

Ospravedlňujem sa ale žiadne logy nemám :cry:

dRoGyG
Uchazeč

Re: Nemlehet - MM hunter

Příspěvek#2 » ned 11. pro 2016 21:50:55

Ahoj,

Rangedko by se nám určitě hodilo, ale nejsem si jistej, jestli si zrovna materiál, který hledáme. Každý by si samozřejmě zasloužil šanci, aby prokázal co v něm je, bohužel u tebe se nemáme čeho chytit.

Nulové zkušenosti co se týče PVE i v nynějším kontentu. To že v LFR hraješ lépe nám vůbec nic neříká. Nemáš žádné logy či něco, co by dokázalo, že tvůj equip také představuje odpovídající dmg. A v posledním případě low enchanty.

Každopádně ranged se hodí, ale v tomto případě jsi spíš sázka do loterie :) Přeju hodně štěstí :)
Obrázek

Nemlehet
Uchazeč

Příspěvek#3 » pon 12. pro 2016 22:05:18

Ahoj,

Ench prerobené a DPS neviem či chcete screen z nejakého raidu , mythicu alebo si ma odskúšate :)

Estriček
Guild Friend

Příspěvek#4 » úte 13. pro 2016 8:55:55

Totálne bez skúsenosti. Proti
Obrázek

Zarog
Guild Master
Guild Master

Příspěvek#5 » stř 14. pro 2016 18:04:46

Bohužel, máme několik nových hunteru co jsou na tom lépe po zkušenostech tak gearu. Je mě líto.
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Přihlášky”