Konnpala Paladin r3na - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Konn
Uchazeč

Konnpala Paladin r3na - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » pon 12. pro 2016 17:53:59

Ahoj, pár základních věcí o mně:

nick ingame - Konnpala (alti jsou vzdy Konn(class))
Je mi 20 let (v lednu 21)
od dokončení střední školy pracuji
mám čas každý den od cca 6-7 tzn. raid time neni problem

Odkaz na armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... a/advanced

Zkušenosti:

Začínal jsem na TBC jako malej kid co si zabíjel mobky v záladní lokaci. Postupem času jsem pak začal hrat Wotlk na ofiku po přecodi ofi na cata jsem zacal hrat na freecku (Twin, Anathema). Na offi jsem se vratil az na WoDku kde jsem se do nejakyho pořadnyho progresu zapojil az s Guildou Darksajd na BRF potom na HFC (9/13M).
Na myth jsem progresoval jen Nythendru v guilde Last Storm kterou jsme s pár lidma zakládali na začátek Legionu ale rozpadli jsme se. HC mám dole krom cenaria a xavia ale taktiky znám.
Ke zlepšení sleduju trendy na paladina od Embody a zatím se mi to osvědčilo ale zkouším i vlastní věci.

Guilda kde jsem a proč chci odejít:

Murloc Rescue Society pokud nekdo znáte Honzaje tak toto je jeho for fun guilda jsem zde součástí vedení ale rád bych se vrátil do progresu sundavat normal a s pugem HC me opravdu nebaví a myslim si ze mam na mnohem vic nez jen ten normal. :)

Screen UI a logy:

http://imgur.com/a/6Sp95

Logy bohůžel nejsou ani na normal ani na HC. Minimálně se mi žadne nepodarilo najit.

Reference asi žádné nemam nasel jsem vasi guildu kdyz byl postován nabor do worldu.

Snad je to vše jakekoliv dálší otázky s radostí zodpovím.

S pozdravem Konn.

dRoGyG
Uchazeč

Re: Konnpala Paladin r3na

Příspěvek#2 » pon 12. pro 2016 19:49:10

Vzhledem k tomu, že jsi otevřel Q & A ze své iniciativy, tak bych měl jednu malinkou otázku.

Když jdeš na pracovní pohovor, chodíš v teplákách v detektor mikině?
Obrázek

Konn
Uchazeč

Příspěvek#3 » pon 12. pro 2016 20:42:23

No detektor mikinu bych na sebe nikdy ani nevzal :D protože moje hudební zaměření je preci jen tvrdšího ražení :)
Ale odpovím i když je otazka krapet mimo téma :)

Na pohovor přece slušnej vohoz :)

dRoGyG
Uchazeč

Příspěvek#4 » pon 12. pro 2016 21:55:35

Vidíš, sám sis krásně odpověděl a věř mi, že to moc mimo téma není :)

Hlásíš se ke guildě, co progressuje Mythic ToV, bohužel z mého pohledu, pokavaď se hlásím někam do guildy udělám si v postavě pořádek. Jelikož pokavaď mám úplně nulové progressové zkušenosti a nulovej gear a nulovou historii. Tak bych si alespon pořádně dal do kupy svoje itemy, ikdyž jsou takové jaké jsou. Ale pořád by to ukázalo, že se snažíš a že si schopen si dát top enchanty :)

Každopádně si počkej na vyjádření Officíru a přeju hodně štěstí :)
Obrázek

Konn
Uchazeč

Příspěvek#5 » úte 13. pro 2016 19:04:41

Enchy jsou otázka 5 minut :) goldy na to mam :)

Konn
Uchazeč

Příspěvek#6 » úte 13. pro 2016 19:08:29

A diky za přání štěstí :)

Zarog
Guild Master
Guild Master

Příspěvek#7 » stř 14. pro 2016 18:11:12

Nevidím tě jako přínos do progress groupy jak po gearove tak zkušenostní stránce. Je mě líto NEPŘIJAT.
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Přihlášky”