DAIKEO HAVOC DH - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Daikeo
Uchazeč
Příspěvky: 1

DAIKEO HAVOC DH - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » čtv 22. zář 2016 23:40:09

Věk: 21
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... keo/simple
Logy: Pro Legion nejsou :/, na WoD jsem převážně tankoval pod nickem Torgul, ale na warcraftlogs pod mojím charem z nějakého důvodu nic není...

Ahoj,
Hledám guildu pro raidování na Legion, s datadiskem jsem začal až 12.9 (pracovní cesta :/ ), mám pro Legion jen jednu postavu - DH Havoc. Na mythic jsem stihnul jen jedno id, takže mám 846, 17lvl artifact -> snažím se to dohnat co to jde. Byl bych rád kdyby se u Vás našlo místo na zkoušku, i když chápu že teď je na přijetí guildy kvůli progressu HC asi horší doba. Dělám IT specialistu denně na 4hoďky od 9 do 13, k tomu studuju PF UK (s ležérní docházkou), takže na raidy je času až až.

Hraju s přestávkami od TBC, na DT od MoP. Raidy jsem chodil guildovně od Cata (Firelands, DS atp...) za spriesta, pak se guilda rozpadla, hrál jsem teda pvp za discopriesta a další guild raidy jsem chodil až na WoD v guilde Smells like Troll spirit(převážně Highmaul, pak WoD na dlouhou dobu omrzelo). Tam jsem tankoval za Blood dk. Vzhledem k tomu, že mám rád, když se člověk s guildou dokáže pohnout z místa a neztrácí čas zbytečným wipováním na hloupostech, rozhodl jsem se najít si místo někde, kde se raidování bere vážněji a není potřeba trpět někoho, kdo ve finále brzdí celou guildu. Tip na Vás jsem nakonec dostal od kamaráda ze Stones.

Do budoucna nepočítám s altem, mám rád mít jednou postavu maxlou jak to jde a přebíhání z charu na char mě nebaví. I proto jsem ochotný do raidování v guildě dát 110%.

Některé guildy požadují i PC spec, tak přikládám:
i5 2500K OC na 4,2GHz
HD6970 oc na 1100Mhz core/1500mhz pamět
20gb DDR3
Net:
Obrázek

screen UI:
Obrázek

Díky za zvážení!

casstel
Officier
Officier
Příspěvky: 5

Re: DAIKEO HAVOC DH

Příspěvek#2 » čtv 22. zář 2016 23:45:15

Ahoj, momentálně máme 3 aktivní havoc DH, a proto by jsi v našem rostru uplatnění nenašel.
GL jinde.
Casstel

Zpět na “Přihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host