Reimx, Prot Warr a Standik, Resto/Balance Druid - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Reimx
Uchazeč

Reimx, Prot Warr a Standik, Resto/Balance Druid - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » sob 01. říj 2016 15:54:38

Přihlášku podáváme oba dva z důvodu toho, že hrajeme 90% času společně a oba nás štvou stejný věci, který doprovázej progressovat bez guildy, což víc podrobněji rozepíšem do důvodu proč by jsme se k vám chtěli připojit.

Reimx Protection Warrior

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Reimx/simple

Screen UI a Artifactu: http://imgur.com/a/p2vhx

Theorycraft: Icy Veins, MMO Champion, hodně streamy a videa hlavně od Scoguna nebo Asmongolda.

Co můžu nabídnout: Člověka, který má nutkání neustále se zlepšovat.

WoW historie: Na offíku sem začal hrát od Wotlku na Burning Blade Resto druida. Tam sem odprogressoval Ulduar, ToC (HC) a ICC (HC) tím ovšem končí moje PvE aktivita až do Draenoru. Při příchodu Cataclysmu jsem přešel na Stormscale kde jsem se věnoval PvP docela dost úspěšně ale jelikož se bavíme o PvE progressu je to v tomto případě irelevantní. Potom přišla dlouhá pauza která skončila v půlce Pandarie, kdy jsem se vrátil hrát Warriora na Drakthul, ale nemůžu říct, že bych byl něják aktivní. Tohle období se táhlo až do konce Draenoru, kdy jsme právě začali hrát spolu se Standikem a odešli pár mythic dungeonů a raidů. V Legionu se chci posunout zase dál, vrátit se zpátky k progressu a jak píšu výšše chci se neustále zlepšovat což po konci na Stormscale se mi moc nedaří. Zatim mám dole Emerald Nightmare na Normal, na HC jenom prvního bosse, ale neustále to zkoušíme.

PC a internet: Počítač zvládá cca 70fps při raidech bez problému, internet mám od menšího providera ale běží stabilně.

Něco o mně: Jmenuju se Michal je mi 20 let, rád se věnuju sportu, filmům, seriálům a příležitostně od WoWka odběhnu k CSGO.

Standik Resto/Balance Druid

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Standik/simple

Screen UI a Artifactu: http://imgur.com/a/8TfKU

Theorycraft: Icy Veins, videa, streamy

Co můžu nabídnout: Pravda je že na offiku nejsem moc dlouho takže co se týče zkušenosti neni to nic moc ale rychle se učim a moje zkušenosti se každym dnem rozrůstaj.

WoW historie: Na offiku sem začal hrát na konci WoD kdy jsem odchodil mythic dungy a Hellfire Citadel na HC. Předtim sem hrál na freečkách ale to tady asi nikoho nezajímá. Jelikož je legion můj první datadisk kterej si můžu zahrát od začátku tak sem se do toho opřel a hraju prakticky pořád zatim mám dole EN na Normal a HC 1/7.

PC a internet: PC zvládá raid v pohodě, internet je kvalitní.

Něco o mně: Mé jméno je David, je mi 21 let věnuju se aktivně fotbalu v minulosti sem dělal pár bojových sportů, jinak hodně sleduju filmy a seriály.

Společná sekce

Raid time: Naprosto vyhovující.

Co očekáváme: Štve nás progressovat raidy bez guildy. Hodněkrát jsme to zkoušeli a nejvíc nás rozčiluje, že ve většině případu ty chyby nenaděláme my ale ostatní a o co hůř, že se nedokážou poučit. Jednoduše nás nebaví chodit s random lidma a chceme se víc soustředit na progress s guildou, která se dokáže ze svých chyb poučit.

NONORMAL
Guild Friend

Re: Reimx, Prot Warr a Standik, Resto/Balance Druid

Příspěvek#2 » stř 05. říj 2016 0:12:19

Ahoj,

dneska jsme řešili na raidu a bohužel v současné době je hromada druidů v raidu a tudíž by se jeden z vás do raidu v podstatě nemusel dlouhodobě dostat. Leč by se tank hodil, tak bohužel vaše společné hraní může tímto vyvolat komplikaci.

Navíc nemáte ani žádné logy, podle kterých by jste se dali zhodnotit.

Bohužel v současné chvíli vás nemůžeme příjmout.

Zarog
Guild Master
Guild Master

Re: Reimx, Prot Warr a Standik, Resto/Balance Druid

Příspěvek#3 » stř 05. říj 2016 10:55:44

Ahoj jak psal Norn covse týče druidu v raidu máme full stav. Tank by se hodil mame jen 2 main a kdyz jeden vypadne tak je průser.Ovšem jak jsem pochopil chcete raidovat spolu. Proto vám mohu nabídnout zda by jste neměli zájem u nas rozjed groupu 2 . Dobrat lidi by neměl být problém je začátek datace + měli by jste naši podporu a možnost rady.

Je pouze na vas jak se rozhodnete a budete mit na to koule to vést.Když tak mě dejte vědět jak jste se rozhodli tady na fóru nebo ingame ve večerních hodinách.
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Přihlášky”