Gorgil - assa rogue - PŘÍJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Gorgil
Uchazeč

Gorgil - assa rogue - PŘÍJAT

Příspěvek#1 » sob 05. lis 2016 14:11:13

Ahoj, pár základních věcí o mně:

nick ingame Gorgil (Gorgyl alt lock)
Je mi 26 let
od dokončení střední školy pracuji
mám čas každý den, krom úterý (práce)

Odkaz na armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... gil/simple

Zkušenosti:

Wowko hraju již několik let, většinu času pouze free servery.
Offi naposled na tbc (Sporregar)
Na Drak´thulu hraju od začátku Legionu. (WoD jsem nehrál).
Mám zkušenosti s třema bossama na mythiku (Nythendra, Elerethe, Ursoc)
Stále se snažím zlepšovat, sleduji theorycrafty, používat simcraft a zkouším nové buildy
Umím zahrát všechny specy, ale snažil jsem se celou o dobu o min/max za assa na každém bossovi

Má stávající guilda a důvod, proč chci odejít:

Aktuálně jsem raiderem v guildě Lords von Dante. Jsem zde asi měsíc. Jsem součástí grupy na progress mythiku.

Důvod proč chci odejít je ten, že mi extrémně nevyhovuje raid time, který je prakticky 1x týdně (neděle 17:00 -23:00). Zároveň délka RT je podle mě naprostá hovadina. Daleko více by mi vyhovovalo 3x - 4x týdně např. 3 hodiny. Další důvod je ten, že se nedokážu přenést přes náladového raid leadera.

Mé cíle s touto guildou:

Je mi jasné, že na progress v EN se prakticky nemám šanci dostat, ale rád bych do otevření dalšího raidu ukázal, co umím a rád bych se stal členem progress grupy v další instanci.

Screen UI a logy:

http://imgur.com/a/4KLHq

Logy bohužel poslat nemůžu, jelikož je má guilda skryté (nevím proč) a člověk, který je má na starosti a jediný je dokáže rozjet nebyl několik týdnů na raidu.

Reference:

Doporučil mi Vás můj dobrý kamarád. Jedná se o Bosíka (#1BM), který raiduje u vás a myslí si, že bych to měl zkusit, napsat si k Vám přihlášku.

Doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněl, když tak na všechny otázky rád odpovím.

Syph
Officier
Officier

Re: Gorgil - assa rogue

Příspěvek#2 » pon 07. lis 2016 1:26:31

well, mozme ta vziat na trial no musis ratat s dvoma vecami
1, mas tu velku konkurenciu > 2 aktivne roguny + XY dalsich meleecok
2, progress je akurat na xaviusovi, ktory s trochou stastia zajtra padne > so 4 raidovacimi dnami je relativne tazke niekam vmestnat HC EN na ktorom by sme ta otestovali, takze asi budes musiet mat strpenie nez sa niekam realne dostanes.

Ked mas chut to aj napriek tomu vyskusat tak vitaj ;)

Crywulf
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gorgil - assa rogue

Příspěvek#3 » pon 07. lis 2016 18:45:05

Jak již napsal Syph. Konkurence je momentálně obrovská, vždy máme minimálně 5 lidí na střídačce. Pokud se chceš ihned zapojit do raidování, doporučím ti poohlédnout se ještě někde jinde. Pokud seš ale trpělivej člověk a rád si počkáš na svoji šanci, nejsem proti tě přijmout. HC raidy, kde by ses nám mohl představit a ukázat jsou již bohužel méně časté. Rozhodnutí je tedy na tobě.

Zpět na “Přihlášky”