Daenerys - Arms Warrior - PŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Uživatelský avatar
Dae
Uchazeč
Příspěvky: 2

Daenerys - Arms Warrior - PŘIJAT

Příspěvek#1 » pon 07. lis 2016 21:43:51

Postava: Dænérýs, Arms Warrior
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rys/simple

Co nám přineseš a co od nás očekáváš?:Jsem velice aktivní, schopný hráč, který nabízí stoprocentní docházku na raidy, minimum failů a snahu se nadále zlepšovat. Bavil jsem se dnes se Syphem a Zarogem a bylo mi řečeno, že bych v případě invite seděl na lavičce, což mi nevadí, protože jsem trpělivý člověk a umím si na svoji šanci počkat. Takže v tomto ohledu mi to opravdu nevadí.

Kde bereš informace o svojí classe? Krátce popiš, proč sis vybral/a ten a ten build.:
Warriora hraji již několik let, předtím to byl sice Wotlk, nicméně hrál jsem jej i na pandách, vlastně...hraji jej pořád. Build, talenty a podobně koukám přes videa na youtube či guidy, nicméně snažím se vždy jít svojí vlastní cestou, nekopíruji, pouze se od jiných inspiruji.

Předchozí zkušenosti s raidováním?: Ke světu MMORPG jsem se dostal přes Lineage II, který jsem hrál dva roky, poté mě kámoši ukecali na WoWko, které jsem předtím zásadně odmítal. Nicméně po prvních chvílích jsem si svět Azerothu zamiloval. Raidoval jsem tři roky na free Wotlk serveru Twinstar, který každý offikář určitě "miluje" :D, složil jsem tam legendárku, zabil LK HC a poté s guildou odešel na offi. Zde jsem hrál nejdříve na hordě, kde jsme progresovali spolu od flexu až po HC (Ekirei). Nicméně HC kill Garroshe jsem po rozpadnutí guildy zdolal až na aliancii (Restricted). Poté jsem se vrátil na hordu, kde jsou nyní všichni mí známí, kvůli kterým hraji a zde jsem šel do Deep Thunder, hrál zde asi půl roku a potom ke konci WoD si dal do Legionu pauzu, říkal jsem si, že s WoW seknu, měl jsem vážnou známost, ale to nevyšlo, a tak jsem se vrátil zpět a začal Legion trochu později, takže nyní dobírám gear, procházím raidy s hráči Paradoxu, ale panuje tu opravdu zvláštní atmosféra. Hráči tam jsou kvalitní, nicméně nemohl jsem si na ty lidi zvyknout.

Důvod(y), proč jsi odešel/la z předchozí guildy?: Zatím jsem neodešel. Viz výše poslední souvětí v odstavci.

Ukaž nám nějaké logy / ranky, se kterými se můžeš pochlubit.:
Logy máme privátní, ještě doteď jsem se k tomu nedostal. Udělám v případě potřeby svoje vlastní a uploadnu nebo bych uvítal nejlépe nějaký test raid. :)


Na čem hraješ, kolik FPS to zvládá? Jaké připojení máš a nejsou s nim problémy? (http://www.speedtest.net/): Připojení mám stabilní. Internet nepadá. FPS mám na high detailech 55-60 v raidu. http://www.speedtest.net/result/5779884925.png

Screen UI:
Obrázek
Používám klasické Blizz UI. Měl jsem tu čest otestovat a hrát s větsinou známých UI, ale nikdy jsem si na to nezvykl, používám základní addony jako DBM, Recount, ExorsusRT, EPGP Lootmaster, Weak Auras, dále používám různá makra a bindy, ty jsou samozřejmostí.

Rozepiš se o sobě, co bys chtěl, abychom o tobě věděli.: Jmenuji se Tomáš, bydlím kousek od Ostravy, kde také studuji a brigáduji. Rád vařím, fotografuji, cestuji, stříhám videa nebo blbnu ve photoshopu. Kromě WoW hraji ještě Rocket League nebo Hearthstone.
Máš mikrofon a nedělá ti problém aktivní komunikace při raidu?: Mám a nedělá.

Je Ti víc než 19 let?: Bohužel ano. :(

Četl/a jsi pravidla? Souhlasíš s nimi?: Ano, souhlasím.

Těším na případnou spolupráci.

Předloha použita z Deep Thunder fóra
Naposledy upravil(a) Dae dne ned 13. lis 2016 23:53:08, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dae
Uchazeč
Příspěvky: 2

Re: Daenerys - Arms Warrior

Příspěvek#2 » ned 13. lis 2016 13:43:14

Ahoj. Rád bych se zeptal , zda na mě máte třeba nějaké otázky, nebo cokoli co by mohlo ulehčit rozhodování. Díky.
Naposledy upravil(a) Dae dne ned 13. lis 2016 23:53:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Zarog
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 21

Re: Daenerys - Arms Warrior

Příspěvek#3 » ned 13. lis 2016 14:41:05

Omlouvam se, jak jsme se spolu bavili lidí je hodně. Svoje místo v radiu si budeš muset získat. Warrior nám skončil tak možnost. Vyzkoušíme ve středu na raidu a uvidíme co je v tobě. Prozatím jestli máš zájem si napiš o inv realID na mě máš.
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Přihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host