Gaps - Guardian Druid - NEPŘIJAT

Před podáním přihlášky si prosím přečtěte naše pravidla. Padáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas a pozdější odkazování na jejich neznalost neomlouvá!
Gaps
Uchazeč

Gaps - Guardian Druid - NEPŘIJAT

Příspěvek#1 » úte 06. zář 2016 12:33:15

Ahoj všem,

Jmenuji se Robert, pocházím ze Severní Moravy, tento rok oslavím 24 let. Mezi moje koníčky patří auta, motorky, psi, seriály, hry a samozřejmě WoW, které hraji již od vanilly. Na ofíku jsem začínal až s příchodem TBC, kde jsem raidoval na serveru Daggerspine za shamana.

To jsem trošku začal svoji historii co se týče mého raidovaní ve WoW.

Jak už jsem zmínil, začínal jsem hrát za shamana, kde jsem tehdy healoval v guildě Impetus a následně Winds of Creation, kde jsme vyčistili celý content a s příchodem Sunwell jsme až po "fixu" sundali první 3 bosse. Po té má historie na nějakou dobu končí, jelikož jsem v té době byl mladý capart, co prosil rodiče o zaplacení WoW.. :D Začínal jsem znovu hrát až během WotLK, kde jsem prostřídal několik guild, než jsem se usadil v guildě Dreadknights už na serveru Drakt'hul, která má na mém raidování asi největší podíl. V té době jsem již hrál za druida, kterého mám do dnešního dne a byl jsem v této guildě healerem. Podařilo se nám vyčistit velkou část UD, ToC a ICC, kde zůstal jenom LK HC na 10 i 25.

S nástupem Cataclysm jsem začal hrát balance druida ve stejnojmenné guildě a například během času Firelands, jsme vyčistili celý raid na 10HC. Při proggresu 5/7HC v DS jsem přestal hrát asi jako obrovská spousta hráčů, které nebavilo chodit to stejné několik měsíců dokola. Tím nemyslím boss fight, ale jako raid takový. Zde se dostávám k časům Pandarie, kde jsem chvíli raidoval v guildě Tangled Wire a nakonec přešel do Deep Thunder.

V Deep Thunder jsem raidoval necelý rok, stále jsem byl balance druidem a zde byly raidovací úspěchy na mé dřívější poměry skvělé. Od prvních raidů, přes ToT a SoO, které mám celé vyčištěné na mythic. Zde následovala menší pauza od hraní, kdy raid leader během řeči na TS prohodil, že o mě vlastně celou dobu nestál a chtěl jiného druida, který se stejně jen ohřál, nabral eq a utekl za lepším.. :)

Změnil jsem tedy již naposledy guildu do Hard Fusion, kde jsem raidoval nějakou dobu Highmaul na 4/7 mythic a ostatního contentu co se WoD týče jsem se účastnil opravdu minimálně. Takže mé zkušenosti z posledního datadisku jsou asi nejhorší za celou dobu, kdy jsem akorát plnil achivy, chodil pugy a hrál za alty.

Ovšem se začátkem Legion opět přišla obrovská chuť do toho zase jít na plno, ať už co se týče hraní samotného, tak opět zkusit pokořit aktuální content, co bude nabízen.

Jelikož jsem nikdy pořádně neměl možnost hrát druida tanka, řekl jsem si, že je třeba správný čas to zkusit s příchodem nového datadisku. Ovšem v případě potřeby bych byl ochotný hrát i jiný spec. Jak už jsem zmínil v mém "kratším" odstavci o mé historii, velkou část WoW jsem byl healerem, který neumíral a healoval až do hlášky "Not enough mana" :D a druhou část jsem byl zase balance dps.

Aktuálně je můj eq kolem 835it, zbraň 860it. Jak jsem psal, chuť je nyní obrovská, takže WoW hraji každý den několik hodin a sbírám eq, kde se dá. Přikládám i odkaz na armory, bohužel se mi zde eq nechce updatovat.

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Gaps/simple

Bohužel logy z dob, kdy jsem raidoval se zdají být všechny expired.

Screenshot mého UI mohu zaslat jak dorazím z práce a přiložím k přihlášce.

Guildě mohu přinést pohodového člověka, který je pro každou srandu, nekonfliktní a rád pomůže s čímkoliv, komukoliv. Raidování bylo vždycky to, co mě na WoW nejvíce bavilo, zdolání nového bosse, nové itemy apod. (Krásný to pocit sundat Siegecraftera Mythic asi snad po 500 pokusech..) :D Při raidech se věnuji naplno raidu, nemám potřebu co chvíli odbíhat ani chodit spát před 10.. :)

Vybral jsem si Vás proto, jelikož se mi zalíbil Váš raid time, kdy jsou pro mě 3 až 4 dny v týdnu ideálním časem a začátek v 20:00 se mi také líbí a doufám ve znovu najití přátelského kolektivu, kde se nebude člověk bát promluvit na TS a bude se moct naplno užívat krásy WoW.

Děkuji předem za odpověď.

Archdruid Gaps

Gaps
Uchazeč

Re: Gaps - Guardian Druid

Příspěvek#2 » úte 06. zář 2016 22:06:14

Ještě jak jsem slíbil přikládám foto svého UI.

http://imgur.com/a/1bEms
Přílohy
WoWScrnShot_090616_220158.jpg
WoWScrnShot_090616_220158.jpg (107.94 KiB) Zobrazeno 1341 x

Jetfire
Guild Friend

Re: Gaps - Guardian Druid

Příspěvek#3 » čtv 08. zář 2016 15:23:43

Ahoj,

je mi líto, ale už máme jednoho méďu a roster tanků plný. Hodně štěstí v Legionu.

Jetfire

Zpět na “Přihlášky”