Crows pravidla

Před podáním Vaší přihlášky si pečlivě přečtěte naše pravidla. Podáním přihlášky s pravidly souhlasíte a pozdější odvolání na jejich neznalost Vás neomlouvá.

Moderátoři: Zarog, Guild Master

Uživatelský avatar
Zarog
Guild Master
Guild Master
Příspěvky: 21

Crows pravidla

Příspěvek#1 » ned 28. srp 2016 20:59:56

1.) Raid time – U nás raidujeme 3x týdně ( St, Čt, Ne,) od 20:00 do 23:00. Máš povinnost se dostavit alespoň na 2 ze 3 těchto raidů. Invite do raidu začíná v 19:45 pull Bosse je v 20:00 !!!

2.) Omluvenky – Pokud se z nějakého důvodu nemůžeš dostavit na raid, píšeš omluvenku na fórum a nebo telefonicky někomu z vedení.

3.) Kalendář – Do kalendáře se přihlašuješ nejpozději ve středu a to acept nebo decline. Tentativ je pouze tehdy, když na raid dorazíš později. Jestli si nejsi jistý, dáš decline a pokud přesto dorazíš a napíšeš si o inv, dostaneš body jako bys byl v raidu.

4.) Připravenost na raid – Na raid je povinnost mít flasky, jídlo a potky v dostatečném množství. V pořádku gear a enchanty jsou samozřejmostí.

5.)Discord – Každý člen musí být během raidu připojen na guildovní discordu s funkčním mikrofonem. Během raidu mluvíš co nejméně a vždy jen k věci, nick a co chcete např. “Casstel Innervate” atd.

6.) RC loot council - o itemech rozhodují 3 officieři, tak aby byl přidělen co nejvíce k potřebám raidu.

7.) Věk – Po dřívějších zkušenostech u nás bohužel (a nebo bohudík) platí věkové pravidlo 19let+.

8.) Chování na raidu – Pokud nevydržíš jet 3 hodiny pořád na 100% a máš sklony k emotivnímu chování tak se připrav na okamžité opuštění guildy. Pokud jsi hráč, který neumí sem tam posedět na střídačce tak ani dál nepokračuj.

9.) Chování mimo raid – Pokud budeš na nějakém pugu nebo s něčím obchodovat vždy pamatuj na dobré vychování a reprezentaci.

Splňuješ všechny body? Potom ti už nic nebrání v cestě a doufáme, že nám bude ctí s tebou raidovat.
Obrázek
Obrázek

Zpět na “Pravidla guildy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host